VIDEA

Získejte více zhlédnutí na YouTube pomocí profesionálního videa vytvořeného společností Digital Production.
Videa zaručeně přinesou vašemu kanálu více zhlédnutí a zapojení.

 

Nebo jen díky videu lépe představte svůj projekt, nemovitost, produkt, službu a jiné.

 

VIDEA

Profesionální natáčení videí pro firmy a soukromé klienty

Hledáte spolehlivého partnera pro natáčení videí pro vaši firmu? Jste na správném místě. Nabízíme profesionální služby při natáčení videí pro firmy, které vám pomohou zvýšit vaši online přítomnost a zlepšit váš obchodní úspěch.

Naši odborníci vám pomohou při natáčení videí pro YouTube, reklam, představení produktů a služeb, stejně jako při záznamu vystoupení. Díky naší kreativitě, zkušenostem a vysoké kvalitě technického vybavení, získáte profesionální videa, která vám pomohou přilákat více zákazníků a dosáhnout většího úspěchu.

Nechte naše odborné znalosti a zkušenosti pracovat pro vás a získejte videa, která vás odliší od konkurence a pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Kontaktujte nás a začněte natáčet profesionální videa ještě dnes.

VIDEO PROHLÍDKA

ukázka video prohlídky nemovitosti

Natáčení videoprohlídky v krásném bytě.

NATÁČENÍ TANEČNÍHO VYSTOUPENÍ

naše první takto rozsáhlá natáčecí akce

Trailer z tanečního vystoupení Lví království – Dana Pala. Natáčení probíhalo na 3 kamery, 4 mikrofony + napojení přímo na mixážní pult zvukařů. Záznam celého vystoupení byl 45 minut.

VIDEO PRODUKTU

animace produktu ve 3D

Produkt ve videu

NATÁČENÍ TANEČNÍHO VYSTOUPENÍ II.

natáčení dalšího ročníku tanečního vystoupení

Trailer z tanečního vystoupení Alenka v kouzelné říší – Dana Pala. Natáčení probíhalo na 3 kamery, 4 mikrofony + napojení přímo na mixážní pult zvukařů. Záznam celého vystoupení byl 45 minut.

REKLAMA DIGITAL PRODUCTION

naše první reklamní video vysílané na YouTube – s mouchou a humorem

Za toto natáčení pro DIGITAL PRODUCTION chceme velice poděkovat obsazenému herci na jeho skvělé motorce. Díky za spolupráci, Filipe!

Filip „Timbi“ Timbaris

instruktor Krav Maga Level EXPERT 1 (Civilian, VIP, Women a Military Instructor)

Bojovým sportům se zbraní i beze zbraně se věnuje více než 30 let, je jedním z předních instruktorů systému Krav Maga v České republice.
Absolvoval kurzy a výcviková školení vedené celosvětově uznávanými instruktory boje zblízka a systému Krav Maga, např. Tamir Gilad, Avi Moyal, Israel Cohen, Amnon Darsa, Jean-Paul Jofret.

Je bývalým členem Francouzské cizinecké legie (LE – Légion étrangère), kde se specializoval na boj v budovách a průzkumné akce a spolupracoval s elitními jednotkami policií a ozbrojených sil států i partnerů NATO.
V průběhu služby absolvoval školení a kurzy zaměřené na různé zbraně a zbraňové systémy, na precizní střelbu, přežití, boj zblízka, boj v zastavěných oblastech, boj v uzavřených prostorách, první pomoc a další.

Je držitelem několika instruktorských oprávnění a uznání. Jeho nejvyšší dosaženou hodností v LE je caporal.
Po ukončení služby se věnoval ochraně osob. V současnosti se mimo jiné intenzivně věnuje výuce systému Krav Maga, a to jak pro veřejnost, tak zejména i pro specializované útvary Police ČR.

Absolvované mise: Pobřeží slonoviny, Djibutsko-Somalsko, Tchad, Afghánistán.

DIGITALPRODUCTION.CZ
Jiří Koblížek
jednatel společnosti

DIGITAL PRODUCTION ORIGINAL s.r.o.
Sídlo: Školská 689/20, 110 00 Praha – Nové Město
IČO: 05423937   DIČ: CZ05423937

Provozovna: Bezručova 605, Mělník, 276 01 (BLACK ORANGE)

TEL: 774 852 526
MAIL: info@digitalproduction.cz

Založeno v roce 2014