VIDEA

Získejte více zhlédnutí na YouTube pomocí profesionálního videa vytvořeného společností Digital Production.
Videa zaručeně přinesou vašemu kanálu více zhlédnutí a zapojení.

 

Nebo jen díky videu lépe představte svůj projekt, nemovitost, produkt, službu a jiné.

 

VIDEA

Profesionální natáčení videí pro firmy a soukromé klienty

Hledáte spolehlivého partnera pro natáčení videí pro vaši firmu? Jste na správném místě. Nabízíme profesionální služby při natáčení videí pro firmy, které vám pomohou zvýšit vaši online přítomnost a zlepšit váš obchodní úspěch.

Naši odborníci vám pomohou při natáčení videí pro YouTube, reklam, představení produktů a služeb, stejně jako při záznamu vystoupení. Díky naší kreativitě, zkušenostem a vysoké kvalitě technického vybavení, získáte profesionální videa, která vám pomohou přilákat více zákazníků a dosáhnout většího úspěchu.

Nechte naše odborné znalosti a zkušenosti pracovat pro vás a získejte videa, která vás odliší od konkurence a pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Kontaktujte nás a začněte natáčet profesionální videa ještě dnes.

VIDEOPROHLÍDKA

ukázka videoprohlídky nemovitosti

Natáčení videoprohlídky v krásném bytě.

NATÁČENÍ TANEČNÍHO VYSTOUPENÍ

naše první takto rozsáhlá natáčecí akce

Trailer z tanečního vystoupení Lví království – Dana Pala. Natáčení probíhalo na 3 kamery, 4 mikrofony + napojení přímo na mixážní pult zvukařů. Záznam celého vystoupení byl 45 minut.

REKLAMA DIGITAL PRODUCTION

naše první reklamní video vysílané na YouTube – s mouchou a humorem

Za toto natáčení pro DIGITAL PRODUCTION chceme velice poděkovat obsazenému herci na jeho skvělé motorce. Díky za spolupráci, Filipe!

Filip „Timbi“ Timbaris

instruktor Krav Maga Level EXPERT 1 (Civilian, VIP, Women a Military Instructor)

Bojovým sportům se zbraní i beze zbraně se věnuje více než 30 let, je jedním z předních instruktorů systému Krav Maga v České republice.
Absolvoval kurzy a výcviková školení vedené celosvětově uznávanými instruktory boje zblízka a systému Krav Maga, např. Tamir Gilad, Avi Moyal, Israel Cohen, Amnon Darsa, Jean-Paul Jofret.

Je bývalým členem Francouzské cizinecké legie (LE – Légion étrangère), kde se specializoval na boj v budovách a průzkumné akce a spolupracoval s elitními jednotkami policií a ozbrojených sil států i partnerů NATO.
V průběhu služby absolvoval školení a kurzy zaměřené na různé zbraně a zbraňové systémy, na precizní střelbu, přežití, boj zblízka, boj v zastavěných oblastech, boj v uzavřených prostorách, první pomoc a další.

Je držitelem několika instruktorských oprávnění a uznání. Jeho nejvyšší dosaženou hodností v LE je caporal.
Po ukončení služby se věnoval ochraně osob. V současnosti se mimo jiné intenzivně věnuje výuce systému Krav Maga, a to jak pro veřejnost, tak zejména i pro specializované útvary Police ČR.

Absolvované mise: Pobřeží slonoviny, Djibutsko-Somalsko, Tchad, Afghánistán.

DIGITALPRODUCTION.CZ
Jiří Koblížek
jednatel společnosti

Blatecká 3344
276 01 Mělník
IČO: 03283631

TEL: 774 852 526
MAIL: info@digitalproduction.cz

Založeno v roce 2014