FOCENÍ NEMOVITOSTÍ

 

Zachyťte krásu jakéhokoli majetku – domova nebo komerčního – pomocí vysoce kvalitních fotografií, které ukazují jeho nejlepší vlastnosti.

 

Specializujeme se na FOCENÍ nemovitostí, VIDEOPROHLÍDKY a 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY nemovitostí, nově také VIRTUAL STAGING.  Služby pro realitní kanceláře, makléře, ale i soukromé klienty.

FOCENÍ NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti v nejlepším světle – Focení, Videoprohlídky, Virtuální 3D prohlídky a Virtual Staging.

Chcete prodávat svou nemovitost rychle a efektivně? Potřebujete kvalitní prezentaci pro vaše klienty? S naším týmem profesionálních fotografů a špičkovým systémem Matterport, nabízíme kompletní řešení pro prezentaci vaší nemovitosti.

Využijte našich služeb a zajistěte si profesionální prezentaci vaší nemovitosti. Kontaktujte nás a získejte nejlepší služby pro focení, videoprohlídky, virtuální 3D prohlídky a virtual staging.

INFORMACE O SLUŽBÁCH

Focení nemovitostí

Kvalitní a atraktivní fotografie jsou základem úspěšného prodeje. Naši fotografové se specializují na fotografování nemovitostí a dokážou vytvořit profesionální a poutavou prezentaci vaší nemovitosti.
Jako bonus k focení můžete zdarma využít zaměření nemovitosti laserem a následné zpracování půdorysných a základních 3D plánků.

Videoprohlídky

Nabídněte svým klientům pohodlnou a interaktivní prohlídku vaší nemovitosti prostřednictvím video prohlídek. Díky našim profesionálním kameramanům a střihačům, bude vaše video prohlídka vypadat skvěle a dokonale představí vaši nemovitost.

Virtuální 3D prohlídky

Se systémem Matterport, nabízíme nejmodernější a nejrealističtější virtuální prohlídky. Vaši klienti se budou moci procházet vaší nemovitostí jako by tam skutečně byli, a díky detailním snímkům a 3D modely, si budou moci prohlídku vychutnat do posledního detailu.

Virtual staging

Virtual staging je revoluční technologie, která umožňuje pořizování virtuálních náhledů vybavených interiérů. Díky němu mohou realitní kanceláře, developeři nebo majitelé představit své nemovitosti bez nutnosti skutečného vybavení. Virtual staging využívá 3D technologie a fotografie k vytvoření fotorealistických snímků, které vypadají jako skutečné fotografie. Tato technologie umožňuje rychle a efektivně představit nemovitost v nejlepším světle, a to bez nutnosti investice do skutečného vybavení. Výsledkem je atraktivní a profesionální prezentace, která pomáhá prodávat nemovitosti rychleji a za lepší cenu.

VIDEOPROHLÍDKA BYTU

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA – MATTERPORT

VIRTUAL STAGING

originální fotografie

VIRTUAL STAGING

virtuální interiérové vybavení

PŮDORYSNÉ / 3D PLÁNKY

FOTOGRAFIE NEMOVITOSTÍ

NAŠI KLIENTI

KOLIK STOJÍ FOCENÍ A NATÁČENÍ NEMOVITOSTÍ?

Ceny jsou kompletní, včetně dopravy, realizace a zpracování.
Limity při těchto cenách jsou: fotografie do 30 ks, video o délce do 2 minut, virtuální prohlídka o maximální velikosti bytu 5+1 a úschově dat na půl roku.

DIGITALPRODUCTION.CZ
Jiří Koblížek
jednatel společnosti

Blatecká 3344
276 01 Mělník
IČO: 03283631

TEL: 774 852 526
MAIL: info@digitalproduction.cz

Založeno v roce 2014