FOCENÍ NEMOVITOSTÍ

Pro naše kompletní služby a rychlé termíny je DIGITAL PRODUCTION jasnou volbou realitních makléřů.

 

Specializujeme se na FOCENÍ nemovitostí, VIDEOPROHLÍDKY a 3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY nemovitostí, či také VIRTUAL STAGING a VIRTUÁLNÍ REKONSTRUKCE.

FOCENÍ NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti v nejlepším světle – Focení, Videoprohlídky, Virtuální 3D prohlídky, Virtual Staging a Virtuální rekonstrukce.

Chcete prodávat svou nemovitost rychle a efektivně? Potřebujete kvalitní prezentaci pro vaše klienty? S naším týmem profesionálních fotografů a špičkovým systémem Matterport, nabízíme kompletní řešení pro prezentaci vaší nemovitosti.

Využijte našich rychlých služeb a zajistěte si profesionální prezentaci vaší nemovitosti. Kontaktujte nás a získejte nejlepší služby pro focení, videoprohlídky, virtuální 3D prohlídky, virtual staging či virtuální 3D rekonstrukci. 

INFORMACE O SLUŽBÁCH

Focení nemovitostí

Kvalitní a atraktivní fotografie jsou základem úspěšného prodeje. Naši fotografové se specializují na fotografování nemovitostí a dokážou vytvořit profesionální a poutavou prezentaci vaší nemovitosti.
Jako bonus k focení můžete zdarma využít zaměření nemovitosti laserem a následné zpracování půdorysných plánků.

Videoprohlídky

Nabídněte svým klientům pohodlnou a interaktivní prohlídku vaší nemovitosti prostřednictvím videoprohlídek. Díky našim profesionálním kameramanům a střihačům, bude vaše video prohlídka vypadat skvěle a dokonale představí vaši nemovitost.

Videoprohlídky mohou obsahovat také vystoupení makléře, voiceover k obrazu atd. Videoprohlídka nemusí obsahovat jen nemovitost samotnou. Můžete tak propagovat i své jméno a značku, díky videoprohlídce.

Virtuální 3D prohlídky

Se systémem Matterport, nabízíme nejmodernější  virtuální prohlídky. Vaši klienti se budou moci procházet nemovitostí, jako by tam skutečně byli.

Virtual staging

Virtual staging je revoluční technologie, která umožňuje pořizování virtuálních náhledů vybavených interiérů. Díky němu mohou realitní kanceláře, developeři nebo majitelé představit své nemovitosti bez nutnosti skutečného vybavení. Virtual staging využívá 3D technologie a fotografie k vytvoření fotorealistických snímků, které vypadají jako skutečné fotografie. Tato technologie umožňuje rychle a efektivně představit nemovitost v nejlepším světle, a to bez nutnosti investice do skutečného vybavení. Výsledkem je atraktivní a profesionální prezentace, která pomáhá prodávat nemovitosti rychleji a za lepší cenu.

Virtuální 3D rekonstrukce

Virtuální 3D rekonstrukce technologixk využívá fotografie, například staré nemovitosti, kterou ve 3D světě zrekonstruujeme. Vyměníme zdi, okna, fasádu, střechu, chodíky, zahradu, změníme dispozice… V podstatě cokoliv si budete přát. Z fotky základové desky dokážeme dokončit, podle projektu, jak bude vypadat postavený dům. Na fotografii holého pozemku virtuálně postavíme dům i se zahradou a pergolou. Týká se to i interiérových rekonstrukcí, kde se oproti Virtual stagingu nevymění jen nábytek, ale úplně vše, na co se díváte. Dokonce k tomu není případně ani potřeba fotografie, ale znát parametry požadavků a můžeme se do toho pustit.
Tato technologie umožňuje rychle a efektivně představit možnosti nemovitost v nejlepším světle pro ty, kteří nemají dobrou představivost. Výsledkem je atraktivní a profesionální prezentace, která pomáhá prodávat nemovitosti rychleji a za lepší cenu.

FOTOGRAFIE NEMOVITOSTÍ

VIDEOPROHLÍDKY

3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA – MATTERPORT

VIRTUAL STAGING

virtuální interiérové vybavení

VIRTUÁLNÍ REKONSTRUKCE

virtuální úprava nemovitosti + vybavení

ZÁKLADNÍ PŮDORYSNÉ PLÁNKY

PRÉMIOVÉ PŮDORYSNÉ 3D PLÁNKY

NAŠI KLIENTI

KOLIK STOJÍ FOCENÍ A NATÁČENÍ NEMOVITOSTÍ?

Ceny jsou kompletní, včetně dopravy, realizace a zpracování, bez DPH.
Limity při těchto cenách jsou: fotografie do 30 ks, video o délce do 2 minut, virtuální prohlídka o maximální velikosti bytu 5+1 a úschově dat na půl roku.

DIGITALPRODUCTION.CZ
Jiří Koblížek
jednatel společnosti

DIGITAL PRODUCTION ORIGINAL s.r.o.
Sídlo: Školská 689/20, 110 00 Praha – Nové Město
IČO: 05423937   DIČ: CZ05423937

Provozovna: Bezručova 605, Mělník, 276 01 (BLACK ORANGE)

TEL: 774 852 526
MAIL: info@digitalproduction.cz

Založeno v roce 2014